AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyaz Bayrak Projesi kapsamında Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünden ödül alan okullarımızın müdürleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan EMEKSİZ’i makamında ziyaret etti.

Beyaz Bayrak Projesi kapsamında Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünden ödül alan okullarımızın müdürleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan EMEKSİZ’i  makamında ziyaret etti.

      Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlarda uygulanmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan  Beyaz Bayrak Projesi işbirliği protokolü kapsamında; Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Halk Sağlığı Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü Beyaz Bayrak Projesine ilçemizden başvuran ve  Beyaz Bayrak ödülünü alan Emirdağ Aziziye Anadolu Lisesi, Ali Rıza ve Havva Kara Anaokulu, Fatih İlkokulu, Şükrü Mola İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürleri  Afyonkarahisar’da yapılan törende Beyaz Bayrak, sertifika ve pirinç levhadan oluşan ödüllerini aldıktan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan EMEKSİZ’i  makamında ziyaret ettiler. Okullarımızı başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan EMEKSİZ  “İlçemizi eğitim alanında en yüksek seviyeye taşımak için tüm müdürlerimizle işbirliği içerisinde çalışıyoruz. İnşallah bu başarılar daha da artarak sürecektir.” temennisinde bulundu.

27-12-201827-12-2018

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat.1 EMİRDAĞ AFYONKARAHİSAR - 02724412149-50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.