AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ERASMUS+ PROJESİ KAPSAMINDA MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ERASMUS+ PROJESİ KAPSAMINDA MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

 

          İlçemiz Perihan Kemal Çuna İlkokulu’nun ERASMUS+KA219 Projesi kapsamında hazırladığı Ulusal Ajans tarafından kabul edilen yaratıcı, eleştirel düşünebilen, demokratik süreçlerde görev ve sorumluluklarını bilen genç vatandaşlar olarak kendini keşfetme şansı sunmak, öğrencilerin kendi geleceğinden sorumlu olduklarını bilmeleri ve başkaları tarafından idare edilmelerine izin vermemelerini, aktif vatandaş olarak kendi ağını oluşturmak ve günümüz dünyasının konuları hakkında iletişim kurma amacı güden ‘Akıllıca düşün, doğru karar ver’ isimli projesi kapsamında 14/11/2017 Salı günü Polonya, Romanya, İtalya ve Bulgaristan ülkelerinin okul temsilcisi öğretmen ve proje koordinatörleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet CARFİ’yi makamında ziyaret ettiler.

         Ziyarete gelen  4 farklı ülkeden 13 öğretmen samimi bir ortamda proje hakkında gerekli bilgilendirmeleri yaparak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak program dahilinde çalışmalarına devam ettiler. Proje sahibi okulumuza ve proje ortaklarına çalışmalarında başarılar dileriz.


20-11-201720-11-201720-11-2017

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat.1 EMİRDAĞ AFYONKARAHİSAR - 02724412149-50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.